O nas

O firmie

Jesteśmy jedną  z wielu firm meblarskich działających w Polsce i całkowicie opartych na polskim kapitale oraz wieloletniej tradycji produkcji doskonałych mebli. W wyznawanej przez nas filozofii pracy dominującą pozycję zajmuje myślenie otwarte na zmiany i adaptację  do nieustannie wzrastających wymogów i oczekiwań narzucanych przez rynek na którym działamy.

Staramy się sprostać oczekiwaniom, które stawia przed nami konkurencja, a przede wszystkim Klienci. To oni ostatecznie decydują o wyborze produktu określonej marki.  Z nieskrywaną satysfakcją podkreślamy, że meble które są kwintesencją profesjonalizmu naszych projektantów i dziełem pewnej ręki naszych tapicerów już od wielu lat cieszą się  dużą popularnością wśród Klientów. Dlatego wciąż trwamy i trwać zamierzamy nadal.

Strategia

To co nas wyróżnia to gwarancja jakości, komfortu użytkowania  i elastyczne podejście do Państwa oczekiwań. Uzyskujemy to, gdyż przyjęliśmy model produkcji ukierunkowany na indywidualizację zamówień.

Co to oznacza dla Kupującego?

Oznacza, że to on decyduje o tym jak ostatecznie wygląda jego wymarzona sofa, narożnik, czy tez zestaw wypoczynkowy. Decyduje w wielowymiarowo, gdyż na życzenie Klienta dokonujemy również modyfikacji konstrukcji  i wymiarów oferowanych przez nas brył i modeli mebli.  Nie należy to do standardu obsługi życzeń Klienta w naszej branży.  My jednak to czynimy. W tym wyraża się część naszej strategii.

Meble Polskie powstały po to, aby pomóc zmaterializować  Twoje wirtualne pomysły atrakcyjnego, przytulnego, po prostu wyjątkowego wnętrza w Twoim domu.

Meble Polskie

– to świat wyjątkowych mebli oraz dodatków. Urządzamy piękne wnętrza, oddając do Twojej dyspozycji bogatą kolekcje mebli oraz pomysłów na to jak na nowo zaaranżować przestrzeń w Twoim domu,  

– to 14 lat doświadczenia w produkcji mebli. 14 lat rzetelności i najwyższej jakości materiałów z których produkujemy meble dla Ciebie. 14 lat praktyki w projektowaniu uzgodnień i rozwiązań ułatwiających użytkowanie mebli.

Misja

Wiemy, że siłą i znakiem towarowym jakości polskiej tradycji mebli jest przede wszystkim rzemieślniczy charakter ich wytwarzania.  Świat pędzi ku nowoczesności , nieskazitelnej jakości , precyzyjnie projektowanemu komfortowi i utylitarności użytkowania.

Sofy, fotele, narożniki mimo wszystko w większej części swego procesu produkcyjnego są niezmiennie od wieków wykonywane ręcznie. To co się zmienia, to technologia i jakość materiałów, z których są produkowane.

Nieustannie gromadzimy i analizujemy informacje jakie spływają od naszych partnerów i dostawców, aby łączyć to co oni oferują z tym czego każdy z nas oczekuje kupując wygodną, ładną i funkcjonalną sofę. Przez te minione lata nauczyliśmy się słuchać naszych Klientów. To spełnienie ich oczekiwań dotyczących posiadania wyjątkowego mebla stało się naszą misją.