Wczytuję dane...
O sklepie

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy Meble Bugajski -  producenta mebli tapicerowanych oraz paneli.

Początki firmy sięgają 1994 roku. To wówczas założyciel Sławomir Bugajski rozpoczął rzemieślniczą produkcję mebli na niewielką skalę. Choć od tego czasu minęło niemal 30 lat, firma wypłynęła na szerokie wody zdobywając ogromne uznanie na rynku krajowym i zagranicznym. Nasza filozofia nie uległa zmianie. " Jakość hand - made w służbie spełnienia Twoich indywidualnych oczekiwań"

Bezkompromisowa jakość.

Projektując meble firma nie oszczędza na materiałach co wraz z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół tworzy produkt który służył będzie lata i zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Serwis gwarancyjny.

Jeśli mimo wszystko zdarzy się jakiś defekt wówczas nasz serwis przyjedzie na miejsce i po oględzinach i stwierdzeniu wady fabrycznej usunie ją na miejscu bądź jeśli będzie taka potrzeba zabierzemy mebel własnym transportem i naprawimy go w naszym zakładzie bądź wymienimy na nowy wolny od wad.

Klientom indywidualnym oferujemy expresową obsługę zamówień i wsparcie opiekuna na każdym etapie realizacji zamówienia.

Zadzwoń do nas w godzinach pracy od 7:00 do 15:00 lub napisz email: sklep@meblebugajski.pl

Jeśli jesteś klientem hurtowym prosimy o kontakt ponieważ możemy zaoferować Ci korzystne rabaty cenowe i korzystne warunki współpracy.